THE.

CO.

IMMU-NITY.

ehemm1.png
united1.png
ehemmdigital1.png

ETKİLEŞİM ODAKLI

GÖRSEL & İŞİTSEL İÇERİK YARATIM DÖRTLÜSÜ

DETAYLI BİLGİ

 
THE.CO.IMMUNITY.
ETKİLEŞİM ODAKLI GÖRSEL & İŞİTSEL İÇERİK YARATIM DÖRTLÜSÜ
bir diğer değişle sürdürülebilir yeni jenerasyon multimedya sistem

Ehemm Film 2013 yılından bu yana gerçekleştirdiği film prodüksiyonları ile önemli film festivallerini, dijital kanalları ve reklam ajanslarını kapsayan uluslararası bir sinema profesyonelleri ağı oluşturma şansı yakaladı.

Ehemm Film'in sinema temelli kurucularının rehberliğinde Ehemm Digital ve United Creators'ın genç ekiplerinin yaratacakları içeriklerin bu ağa entegre edilmesi planlanıyor.

Genç içerik oluşturucusun bu ağa katılımı, United Creators çatısı altında video yaratımı ve diğer sosyal medya etkinlikleriyle başlayacak.

Müzik videoları, reklamlar, kurmaca dışı dizi prodüksiyonları ile Ehemm Digital çatısı altındaki yaratım yolculuğu devam edecek.

Sanatsal yeterlilik ve ticari performansa göre genç yaratıcının yolculuğu, Ehemm Film çatısı altında film ve dizi yapımlarına yönelecek.

The.Co.Immunity sistemi,

yazılım destekli özel dijital çalışma ortamları, online proje geliştirme, takım yönetimi ve iş takip sistemleri ile proje oluşturma, geliştirme ve planlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Genç yaratıcılar için sanatsal ve ticari üretim alanı olarak tasarlanan The.Co.Immunity,

ilerici sektör profesyonellerinin yenilikçi ve dinamik yaratıcılarla The.Co.Immunity akademi dörtlüsü dahilinde sanatsal ve ticari projeler oluşturmasına da olanak tanımaktadır.

AKADEMİ DÖRTLÜSÜ
ehemm1.png

Film Prodüksiyon Şirketi, Kuruluş 2013

 

Ehemm Film, film ve dizi projelerinde üretim yapabilecek yetenekli ve deneyimli yeni jenerasyon usta film yapımcılarının içerik yaratım alanı olarak tasarlandı.

 

Aksiyon Alanı

Film Festivalleri, Tv, VOD & Sosyal Medya Platformları

united1.png

Vidyo Prodüksiyon & Dijital Ajans, Kuruluş 2020

 

United Creators, sosyal medya sektöründe üretim yapabilecek yetenekli ve deneyimli yeni jenerasyon film yapımcılarının içerik yaratım alanı olarak tasarlandı.

 

Aksiyon Alanı

Sosyal Medya Platformları

ehemmdigital1.png

Ticari Film Prodüksiyon Şirketi, Kuruluş 2019

 

Ehemm Digital, reklam ve kurmaca dışı dizi projelerinde üretim yapabilecek yetenekli ve deneyimli yeni jenerasyon kıdemli profesyonellerin üretim alanı olarak tasarlandı.

 

Aksiyon Alanı

Tv, VOD & Sosyal Medya Platformları

Parallel Lines
catch, bring & rise
arrow&v
arrow&v

THE.CO.IMMUNITY. | INTERACTION ORIENTED AUDIO & VISUAL CONTENT CREATION QUADRO

© 2020 by The.Co.Immunity & proudly created by United Creators